A czy to nie wstyd

A czy to nie wstyd, czekając na ten moment, by marzyć, a kiedy w końcu nadejdzie, rozpocznie się dopiero wejść – to wszystko, nie chcę bardziej niż cokolwiek, chcę krzyczeć wyjdzie ze mnie, boli mnie, nie chcę nic! Wystarczy wyjaśnić czym, dlaczego to wszystko się zaczęło. Musimy być cierpliwi i pomyśleć wkrótce zakończone! Czy jestem jedynym? Jestem sam? Wszyscy inni dostać dreszcz, gdy są one młotkiem? Może mam coś nie tak? Kliknij tutaj! Gotowe. Znowu nikt nie pisze! Nie rozumiem o co chodzi to? Tak, wiwaty, coś upuścił.

Zobaczmy, tak tak tak, zobacz zdjęcia, jeśli ok rzut. Zobaczmy, kliknij, a także, wysyłka szybko, tak cholernie pisał to samo w języku rosyjskim, niekompletne! Albo Napisałem go po raz pierwszy? Cóż, nie pisać wszystko na raz! I nadal Vidocq. Nie, ja nie piję tyle, choć Powys, pozostaw tak na wszelki wypadek. Musimy powtórzyć: jeśli nie jesteś pewny siebie … bla bla bla .. i tak dalej, nie wahaj się napisać, jestem tylko zwykłym facetem, a nie jak te wszystkie superotsosy, jaskółka, pitching, naprawdę cool i tak dalej.

asian-1238553_1280

Więc kliknij, opa, gotowe. No i co mamy, spojrzeć na zdjęcia, do cholery, ty we wszystkich 180 cm! Tak, nawet w okularach, nie lubię. Nie chcę. A kim ty jesteś, dobrze, kubek kwadratowy, nie mogę z tym pocałunkiem. Tutaj opa, dwie na raz, miły, dobrze, że nie chce mnie, tylko w przypadku wysyłki. Po raz kolejny, chodźmy kliknij, chłopaki, jesteś zbyt często wysyłać wiadomości, należy uważnie przeczytać zasady.