Było tak miło

– Nie możesz mi wierzyć, ale teraz jestem z wami w jednym mieście, wziąłem zostawić i wszedł w Kijowie, która zwraca niektóre z dokumentów, teraz mam tutaj.
– Pilnie wyjdzie w Internecie.
– Daj spokój.
Byłem zaskoczony tylko czytanie. To tutaj, darmowy sex w Kijowie, ze mną … I został wysadzony od wewnątrz.
– No, cześć, nie widziałem żyć, a nie tylko na zdjęciu. Jesteś tak ,,, ładniejsza dziecko Rzuć mi swój telefon? ;
– A tak, oczywiście. Teraz. Tutaj Wysłałem wiadomości. Jest to wszystko tak nagle … Jestem w szoku teraz ..

– Ja też, ale jest to okazja, aby zobaczyć w prawdziwym życiu, spotkajmy się znowu jak to? ;
– Nie wiem, może jesteś po prostu tak słodkie w sieci, i żyć trochę maniaka … Oczywiście, ufam ci, ale było nękane przez niejasne wątpliwości.
– Tak, co za wariat ze mnie? Hahaha, mam nóż w ręku nie posiadał, obiecuję, że cię nie boli, nie daje żadnej szkody, a ja nie jestem darmowy sex niebezpieczeństwo.
– Cóż, kiedy można?
– Dla ciebie, zawsze !!!
– Och, daj spokój, nie zawstydzać mnie, przyjdź teraz, wciąż może i jesteś jak możesz?
– Tak, wspaniałe, dalej, w tym samym czasie miasto pokaże Jestem tu tak dawno było .. Do zobaczenia, przyjść na godzinę na przystanku spotkanie?
– Tak, wspaniałe … Zadzwonię.
– Zobacz kochanie.

underwear-689861_1280

Byłem w szoku, że facet z moich marzeń spotkać mnie w godzinę i będziemy razem na spacer, na pewno nie wiem jak zareaguje do mnie, do mojego wielkiego wzrostu, a nawet jeśli czuje, co czuję. Godzinę później, zgodnie z ustaleniami sex kontakty, poznał mnie, byłem w szoku, był tak przystojny, wysoki, kości policzkowe, brwi i oczy, to doprowadzało mnie do szału. A co najważniejsze – jego uśmiechu. Och, on dał mi rękę na minibus i pocałował ją w policzek, przytulił, przedstawił ogromny bukiet róż, i poszliśmy za uchwyt i chodził po mieście.

Było tak miło, udaliśmy się na przekąskę w donaldts maku, choć serwowane w restauracji, ale nie wiem, czy nie iść do maku sex kontakty. Jedliśmy, i zaproponował, aby przejść do niego, zepsuł na początku, ale potem zgodził się, ale potem przez dziewczyn Słyszałem wiele oskarżeń o tym, że nie wiedział o, a także o tym, że tak jest, nie jest bezpieczny … ale to jest miłość , przyjaciół, miłość. Przyjechaliśmy szybko, bo żył na ulicy. Nalał nam herbatę i zapytał, co herbatniki sprowadzone z Londynu. Oglądaliśmy film i rozmawialiśmy i lewo. Spotkania trwały przez miesiąc i jeden dzień siedzieliśmy w jego domu i rozmawialiśmy o różnych rzeczach, a potem zapytał:

Dziewczyny, musimy wstać z łóżka, wziąć prysznic i zjeść śniadanie, ponieważ mamy wiele szczegółów, aby zająć dzisiaj. Będziemy projektować i konstruować nasze życie w sposób, który nadaje się do trzech z nas i pozwolić sobie być szczęśliwy przez resztę naszego życia, mam nadzieję, „Bobby ogłoszone.

Po śniadaniu wszyscy usiedli wokół stołu z klocków prawnych i ołówki, sugestie i komentarze. Bobby zasugerował, że być tam codziennie sex telefon rano spotkanie najbardziej omówić wszelkie tematy, podkreślając, że nie powinno być pełne porozumienie w sprawie głównych tematów. Dziewczęta zgodzili się z koncepcją i odroczona na jakiś czas.

Zdecydowano, że oni w pierwszej kolejności skontaktować się z pośrednikiem w handlu nieruchomościami i rozpocząć poszukiwania swojej wiejskiej posiadłości-to-be. Następnie będą one kontaktować się z dwóch psychologów na temat oceny iloraz inteligencji Bobbie i ogólne zainteresowania i zdolności.

Będą następne uzyskać smartfony sex telefon, jak Bobby, dla dziewczynek. Będą one następnie przejść do Uniwersytetu i rozpocząć uzgodnienia dotyczące wpisu Bobbie.