Mnóstwo szczęścia przyszedł prysznica w dół na moją mamą w jednym tygodniu

Mnóstwo szczęścia przyszedł prysznica w dół na moją mamą w jednym tygodniu, a niektóre z nich obryzgany na mnie tak dobrze, sprawia, że czuję się bardzo szczęśliwy i bardzo zadowolony. Poszła do pracy jedną poniedziałek rano i po południu miała w swoim posiadaniu listu promujący ją na stanowisko kierownicze ze znaczną podwyżką wynagrodzenia. Dwa dni później Tegoroczny mocą wsteczną płaca sześćdziesiąt procent została wypłacona pracownikom swojej firmy następujących dwuletniego gej oferty sporu między spółką i unii reprezentującej która ostatecznie została podjęta do arbitrażu. Następnego dnia mama szybko zastąpiona naszą starą lodówkę i jej chwiejny łóżko który miał materac z kilku połamanych sprężyn. To był stary łóżko, które ona i tata miał udostępniony przez wiele lat, zanim został kupiony jeszcze na świecie. Tata odszedł trzy lata temu żyć ze znacznie młodszego współpracownika. W piątek tego tygodnia szczęście było jej urodziny i elementy zostały dostarczone tego samego popołudnia.
women-418452_1280
Byłem w domu, którzy właśnie ukończyli szkołę średnią. Po włożeniu nowej lodówki w miejscu I zdemontowane stare łóżko, zabrał ją do pokoju i był w trakcie konfigurowania nowego gdy mama wróciła do domu około dwie godziny gej oferty później niż zwykle. Było oczywiste, że była trochę podpity. Ona rzadko nasiąknięty i był bardzo lekki czele; że nie potrzeba wiele, aby uzyskać jej pijany. Ucieszyłem się, kiedy przybył; bo okazało się, że muszę kolejną parę pomocnych dłoni, aby łóżko zmontowane. Mama powiedziała, że została podjęta na drinka urodzin przez jej współpracowników. Powiedziała, że tak szybko, jak brała prysznic miałaby mi pomóc zakończyć ustawianie się.

Mama jest w jej połowie lat trzydziestych gej oferty, został zaimpregnowany ze mną i szybko za mąż jeszcze w nastolatką. Z powodu komplikacji podczas przenoszenia mnie, nie była w stanie wyobrazić sobie już. Ona jest tym, co można opisać jako drobna; niski i szczupły z wąską talię, szerokie biodra i pełne zaokrąglonych udach. Była czarniawy czekolady o bardzo gładkiej skóry, czarne oczy, mały prosty nos i pełne zmysłowych ustach. Nosiła B kubek biustonosze i miał ładny okrągły tyłek mocno. Byłem lżejszy brązowe niż mama, tata będąc bardzo lekkie skórki.

Piętnaście minut po przyjeździe mama zadzwoniła do mnie do swojego pokoju, aby kontynuować konfigurowanie łóżko. Była jeszcze bardzo nietrzeźwy, ale udało się zrobić jej część. Ubrana była w krótką niebieskim gay anonse i żółtym kolorze kwiatów jedwabnej piżamy, że nigdy jej nie widział wcześniej. Krótkie dna była luźna i ledwo zakryła piękny tyłek i muszę przyznać, że patrzył trochę każdym razem, gdy stało się popierać mnie; niczym zmysłowy, po prostu normalne male podziw pięknej formie żeńskiej. Została obdarzona przez PJS na urodziny kolegi przez kobietę pracy. Kiedy zakończono zrobiła się łóżko ze świeżymi pościel i poszewki. Potem, jakby dopiero co umieścić go na, wskazał jej nocna.
„Jak wyglądam powiedziała, odwróciła się pełne koło dla mnie osądzać. Coleen mi je nosić dzisiaj dla człowieka domem. „Powiedziała chichocząc.
The Pajama Top nie miał w rękawie gay anonse, ale nieco szeroki pasek, który doprowadził do pomarszczona biustonosz jak kubki z głębokim V między nimi. Miseczki nie były na tyle hojny, aby utrzymać okrągłe piersi całkowicie ukryte, a poniżej bioder zatrzymał się nad jej pępka.
„Nie powiedziałam jej, że jesteś jedynym człowiekiem z domu.” Powiedziała, kładąc palec na ustach na znak milczenia.
„Tak, człowiek z domu, chcesz?”
„Tak mamo, to bardzo miłe.” Powiedziałem z uśmiechem i szczerze.
„Dzięki za pracę, którą zrobił z lodówką i łóżkiem.” Powiedziała i zrobiła krok do przodu, aby dać mi mocno przytulić, że zacisnęła ładne piersi na mojej klatce piersiowej.
Ponownie, muszę przyznać, że to bardzo miłe uczucie, że choć nie lustful był nieco stymulujące i chciałbym to trwać znacznie dłużej; że bliskość do mojego słodkiego mama była więcej niż przyjemne, czuła się tak miękkie gay anonse i przychylne i pachniały tak zachęcający. Uniosła twarz i dał mi szybkiego całusa w usta i potargane włosy.
„Nie wiem, co bym zrobił bez ciebie dziecko.” Powiedziała, a następnie „chodź, chodźmy do kuchni.” Śledziłem tyłu, patrząc na jej tyłek podskakują pod jedwabiem i myśli bez intencji lub nieprawidłowe obraz na uwadze, że była słodka i seksowna kobieta, i byłem z niej dumny.