Ty złagodzone przez całą drogę się, wiedziałem, że to dlatego

Ty złagodzone przez całą drogę się, wiedziałem, że to dlatego, że Twoje kule były przeciwko mnie. Tylko pamięć swojego penisa przez całą drogę w dupie, ma teraz mnie mokre. Tarcie mój clit czułem się tak dobrze, mówiłem kurwa dupę. Mówiłem Ci fuck my ass ładne i twarde. Mówiłem ci, że potrzebna cum fotografowania w dupie. Kochałeś ją. Zacząłeś kurwa mój dupek jakby to była cipka. Zamknęłam oczy i cieszył się pogrąża penisa dawał mi tyłek. Powiedziałeś mi, że wkrótce nakrętki. Mówiłem ci cum w mój tyłek. Ciągle otarcia tak jak wołał jak wszedł do środka dupie. Ty pieprzona mnie do ostatniej kropli spermy został zastrzelony we mnie. Potarłem łechtaczkę i przyszedł jednocześnie jak ty. Wspólnie oboje krzyczał w czystej ekstazy, to zawaleniem na mnie, twój kutas wciąż pochowany w dupie.
girl-1258739_1280
Ty pieprzona każdą część mnie tej nocy. Moje ciało było twoje. Chciałem cię od tak dawna i wreszcie mam ciebie. My prysznic razem, czyszczenie nasze ciała off. Mamy obsypany po pieprzył moją cipkę, spychając mnie na kolana podczas titty fucked mnie i przyszedł na moich piersiach. Uwielbiam, gdy dojdziesz na obok i we mnie. Kocham swoją spermę. Jest słodka, jest słony. Jest ciepło, jest gruba i jest katar. To wszystko, marzyłem, że będzie. Ty suszy mnie, umieścić balsam na całym ciele, zanim zasnąłem na klatce piersiowej.

Następnego dnia rano, zrobiłeś mi śniadanie, jak wspólne rozmowy lekki. Wziąłeś mnie z powrotem do Walmart, odwozi mnie, całując mnie w policzek, zanim wyszedłem z ciężarówką. Nie było potrzeby smutne pożegnanie. Oboje wiedzieliśmy, że będzie to jednorazowa sprawa. Wiedzieliśmy, że to był nasz mały sekret. I było w porządku z tym, co ja mam przyszedł. Patrzyłem odjechać, przed wprowadzeniem powietrza w moim opony i jazda do domu.

Tej nocy było magiczne. Bardzo chciałbym to zrobić ponownie. Ale życie miał inne plany. Gdyby tylko. Ja bym cieszył pójściem do łóżka z penisa w ustach lub budzi się ze sobą we mnie. Ale teraz, gdy widzę cię, moja cipka wciąż zamoczenia. Dzielimy się ze sobą spojrzenia. Moje usta nawet rozwija słodkie uczucie dla Twojego penisa. No cóż.