Jest to bardzo długa historia, więc jeśli nie jesteś zainteresowany

Jest to bardzo długa historia, więc jeśli nie jesteś zainteresowany w długim kazirodczego rodzinnego dramatu, teraz zawrócić. Żadne ze zwierząt zostało rannych w opowiadaniu tej historii i nikt nie był zmuszony do niczego nie chcą robić.
Dla tych, sfrustrowany z powolnym postępem, będę ci dać tak: Z perspektywy czasu, gdybym sobie sprawę, jak powolny proces przesyłania i zatwierdzenie miało być, bym zorganizował rzeczy trochę inaczej. Obiecuję, gdy rozpoczyna się akcja, będą dużo.
underwear-689861_1280

Potencjał
przez Bistander

Rozdział 5
Masz Devil Inside

To był koniec ostatniego pełnego przeddzień finału. Evan szedł za Darlene bez zamiaru próbuje z nią rozmawiać, był po prostu ciesząc się jej tyłek. On by tylko dostać się do zobaczyć jej raz jeszcze przed latem, a to byłoby podczas finału Nauk Społecznych. On by przegap jej bodacious ciało choć nie dała latający pieprzyć o nim. Powinien być na nią wściekły. Jakoś wydawało odpowiedzialny za wszystkie dziwne rzeczy dzieje się w jego życiu. Nie miał to wszystko zaczęło się tego dnia Deana rozmawiał z nim o Darlene i zapytał go: „Co zrobić, jeśli po prostu spotkał się po raz pierwszy?”

Na zewnątrz, był zaskoczony i wstrząśnięty, aby zobaczyć tumbler W tych czarnych spodniach skóry-jak ponownie. Poszedł za nią i Deana w stronę samochodu, nie pozwalając im znać, że tam był. Deana był w niebieskie dżinsy i był owal postrzępiony białą nicią, która otwiera się i zamyka za każdym razem jej prawym policzku tyłek zanurzonego w dół. Wyobraził sobie wsuwając palec do środka i Wiggle-kłębią się w kierunku jej cipki przed jego zdrowy mózg może zamknąć myśl w dół. Cholera. Stanął oglądając dziurę i skoncentrował się na dupie Rebeki. Równie dobrze mogłaby być naga z tymi spodniami dalej. Był coraz trudne zanim osiągnął swój samochód.