Adam zaczyna się napięta i złotówki jak ssać go do orgazmu

Adam zaczyna się napięta i złotówki jak ssać go do orgazmu.

„UNGHH, UNGHH, UGG, UGG, uhh.”

W tym samym czasie, co Adam wypełnia moje usta ciepłą cum, moja mama, która jest otarciem jej pussy iz powrotem po twarzy Adama, zaczyna jęczeć głośno „Mmmm, mmmm, Boże, Adam, ssać mnie, ssać ja UUH, UUH, ohh, ohh, bóg, Adam, oh, oh „.

W chwili, mama wstaje Adama i zająć jej miejsce. Chciałbym trochę pussy lizanie siebie. Adam jest wielki na nią. Wystarczy zapytać mamę.
women-418452_1280
Adam:
Amy ssać mnie jak Kristen jechał moją twarz i języka do niesamowitym orgazmem; ona naprawdę wysiadłem z mojego ustnej; Och, ona jest słodka.

Przez chwilę obaj zostali lizanie i ssące na mnie kolbami w powietrzu, a ja wcierać i palcach ich obu. Dwie piękne tyłki; Amy małe i słodkie z całkiem małe wargi mrugając na mnie, Kristen Plumper, okrągłe tyłek z parą dużych warg z połyskujące wewnętrzne wargi sromowe podglądanie tak zachęcająco.

Teraz Kristen jest squat tyłu na mojego fiuta chwytając go i otarcia tam iz powrotem w górę iw dół jej orbed wargi cipki jeszcze wilgotne od mojego tonguing. I może właśnie cummed w ustach Amy, ale Kristen mokrej cipki wargi poczuła wspaniałe jest wcierać nad moim końcówki kogut.

Amy ma najsłodszy, najładniejszą cipki, jaki kiedykolwiek widziałem. Jest całkowicie na dwie połówki brzoskwini, jak każdej stronie pulchna półksiężyca zmysłowej rozkoszy. Mógłbym żyć szczęśliwie na zawsze z jej cipki na mojej twarzy. Jak ona ściera jej mokrej sromu w górę iw dół mojego języka, zaczyna krążyć biodrami i odbije się nieco więcej.

„Boże, Adam, robisz mi cum, oh, Ohh Ohh Ohh, uuh, uuh, mmm.”

Jak climaxes Amy, trzyma zamiatanie jej zalane cipki nad moją szczęśliwą twarz. Kristen, teraz ma reenergized mojego fiuta i ma go w niej, podskakują. Amy zsiada i zaczyna mnie całować i lizać nasze soki z mojej twarzy, zatrzymując się raz na jakiś czas, by pocałować mnie głęboko. Och, jak niebo.

Kristen, jak ona może to zrobić dobrze, jest chwytając mojego fiuta w niej po prostu dojenie mi za każdym razem, że podciąga. Ona jest w pięknym stanie fizycznym i Amy powiedział mi, że obaj wykonać ćwiczenia z tonu i wzmacniają mięśnie miednicy są więc lepiej w łóżku. Chłopiec, to działa. Dla obu z nich. I, mam wyniki.

Ciągle kołysanie się na boki i wiem, że wkrótce, będę mieć wszystkie moje cum wyssał ze mnie znowu przez Kristen doświadczonego i elastyczna cipki. Jest to kobieta, która jest dumna z bycia kobietą i uwielbia bycie kobietą.

Powiedziała mi, że późnym wieczorem po kurwa przez prawie dwie godziny, że człowiek ma penisa i kobieta ma dwa sutki, na łechtaczkę i punkt G dla jej przyjemności i że był zadowolony z bycia kobietą. Ona może cum wiele razy i że używa pędzla makijażu, aby zachować jej łechtaczkę i wargi sromowe wrażliwa. Ma tylko odpowiednią miękkość, powiedziała. A może wysłać ją w sennym stanie Tingly pobudzenia.

Kristen:
Boże, co za noc, więc daleko. Zdecydowanie najbardziej erotycznym wydarzenie w moim życiu. Amy jest trochę tygrysica. Przez piętnaście, jest sposobem na umiejętności seksualnych i wyrafinowania jakiegokolwiek faceta w jej wieku. Tak, nawet Adam.

Istnieją dwa szczęśliwe cipki i jeden szczęśliwy kurek w moim łóżku teraz, jak Amy i leżałem w kanapkę ‚Adam’. Oboje gry z jego pecker, czuję rękę jak dotykać i pieścić go.

„Jestem lepki i spocony, dwie, jak o ładnym ciepłym prysznicem? Pytam.

„Dobry pomysł, mama, lepki ma rację. Adam, Twój cum jest wszędzie.”

„Och, wiem, i kocham go. I umieścić go w dwóch najładniejszych pussies na ziemi. Teraz mogę iść umyć je i zrobić ’em ładne i czyste. Chodźmy.”

Adam mówi, że chciałby się golić najpierw więc nas nie ocierać (nie jest on przemyślany?) I Amy i ja decyduję, że powinniśmy golić również. Bierzemy zakręty golenia Adama (Amy dostaje jego twarz, zapisać najlepsze dla mnie.). Wtedy Adam goli Amy i ja, zarówno pod pachami i pussies, który wymaga wielkiej ostrożności i staranności przy pieniący wszystko tu www.fakbuk.pl.

Mój prysznic jest największym i mam to miły i ciepły, mamy się, było mokre, a potem wyłączył go i Amy i ja niech Adam mydła nas wszystkich. On naprawdę jest praktykowane Coed prysznice podczas pobytu u nas, że nigdy nie było czystsze, jestem pewien.

Więc Adam ma Amy i I wszystko i zaczynamy lathered pocieranie nasze ciała mydlanych na niego. Och, to jest to dobry sposób, aby wziąć prysznic; Jestem pewna, że Adam jest kochać go. Amy jest upewnienie się, pewna jego część jest bardzo, bardzo czyste.

Wszystko czyste teraz, spłukać, wyjść i Amy ochotników do ręcznikiem off Adam natomiast Adam wysusza mnie, a potem Amy.

Więcej dalej: www.dojrzalekobiety.com.pl