Wreszcie, wiedziałem, że nadszedł czas, aby zabrać go do następnego poziomu

Wreszcie, wiedziałem, że nadszedł czas, aby zabrać go do następnego poziomu. Wstałem i całkowicie rozebrany, a następnie przykucnął nad głową, otworzyła usta i nadziewane w mojego fiuta. To ostateczna włamań wystarczyło, aby obudzić ją z winem stupor i dała zniekształcony krzyk, dławiąc się mojej męskości. Próbowała mnie popchnąć ją, ale chwycił ją za gardło i ścisnął mocno, okradanie jej zdolności do oddychania. Jej zmagania osłabł i zmniejszyły mój chwyt, mieszając moją męskość wokół w ustach utrzymując rękę wokół jej szyi niczym kołnierz. Szok i zamieszanie teraz zastąpione z przerażeniem, co się dzieje i kto robił to zrobić za nią. Był chłopakiem jej córki naprawdę atakują ją w ten sposób?
lingerie-99761_1280
„Lubisz to prawda, wielki kogut w ustach. Można spróbować swoją córkę na mnie? ”

Jill płakała teraz jej ładna twarz podszyte wyrywa bólu, upokorzenia, zdrady, a walka z oddychaniem.

„Chodź, ssać na nim jak dobry kurwa.” Jill odmawia, po prostu trzymając otwarte usta jak martwe ryby. „Czy to na swój sposób.”

W pełni dostał się na nią, wysyłając mojego penisa aż do tylnej części gardła i dusząc ją z nim. Miałem cały ciężar na nią, tłumiąc dyskretne laski jej twarzy, kiedy starał się znaleźć jakiś sposób oddychać. W ciągu kilku sekund, a jej ciało zaczęło skręcać i odsunął się, gdy rzucił się na mojego fiuta.

„Spójrz na bałagan dokonanego oczyścić go!” I warknął rozmazywania moją męskość na jej twarzy, mieszanie jej łzy mieszają.

„Proszę powstrzymać!” Szlochała, próbując mnie odepchnąć.

„Piekło nie, mam zbyt dużo zabawy! Teraz cios mnie, kurwa, dziwka! ”

Tym razem dała się i zaczął ssać mnie, czyszczenia bałagan. Jej łzy nadal wlać jak naruszone jej usta, ręce owinięte we włosach wyciągnąć głowę do tyłu, jakby próbował coś. Pracowała pilnie, ale było jasne, że był zardzewiały na to. Po minucie albo tak, ja wyciągnąłem mojego fiuta, a zamiast tego zaczął pocierając moje kulki na twarzy, teabagging ją tak wielu powie. Wzięła wiadomość i pobiegł jej język wokół mojego orzecha worek dokładnie zwilżenie go.

wystarczająco szybko znudziło i postanowił spróbować czegoś nowego. Wyciągnąłem ją na krześle i dostał za nią, zamykając głowę jedną ręką.

„Zach, proszę powstrzymać! Błagam Cię!”

„Nie, będę pieprzyć cię mocno i nic się nie zmieni. Ale chcę, aby cieszyć się tym w pierwszej kolejności. ”

Zmusiłem moją wolną rękę między nogami, starając się sondować jej wnętrzności. Krzyczała i zamachał jej nogi, ale kilka twardych kutry, że skończyło. Nogi wciąż, ja zmuszony palcami do jej cipki, ściskając je mocno i czyniąc ją wołać.

„Jesteś tak mokra, że nie może czekać na mnie zgwałcić, że slutty cipki twój, prawda? Bądź szczery.”

„Puść mnie!”

Przeciwko jej protestów, nadal jej palca dyskretne laski, chwytając jej cipki od wewnątrz i ściskając moją dłoń. Mieszanka bólu i upokorzenia uczynił ją wołać, ale wiedziałem, że zaczęła czuć się trochę dla niej dobre. Wyciągnęłam rękę i nadziewane palce do buzi, zmuszając ją do smaku własną kobiecą istotę.

Teraz nadszedł czas na danie główne. Wyszedłem zza niej, próbując wymyślić najlepszą pozycję dla penetracji, kiedy się jej uciec. Jej tyłek i cycki Jiggling jak ona przeniesiona, pobiegła z powrotem do domu. I gonił za nią i złapał się, zanim zdążyła dotrzeć do telefonu. Krzyczała i walczyli przeciwko mnie, ale wziął ją na ręce i zaniósł do salonu, gdzie rzucił ją na kanapę. Leżała na brzuchu, a zanim zdążyła wstać, trzymałem ją w dół.

„Nice try, ale ty nie wydostanie się z tego czytaj dalej http://www.dyskretnelaski.pl.

Podjąwszy, aby cieszyć się trochę więcej, podniosłem rękę i uderzyła jej tyłek, co jej krzyk bólu. Musiałem jej stępieniu kolanie, jej idealny tyłek mamuśki przyklejaniu się Tanner niż myślałem że będzie. I uderzył ją znowu i znowu, smakując jej ból i szansę zrobić cokolwiek chciałem jej sexy ciało. Z każdym klapsa, zaczerwienienie rozprzestrzeni, ściągacze z mojego brutalności. Ta dojrzała, piękna kobieta teraz stępieniu, jej nagie ciało w moim miłosierdziu dla mnie nadużywać jednak mi się podobało. Lizanie palcami, znowu zatrzymany je w jej cipki i pracował mój kciuk w jej dupek. Jęknęła i płakał jak ją palcami, łzy mocząc kanapy.

Po klapsy jej kilka razy, wiedziałem, że nadszedł czas. Mam spod niej i zmusił ją do kanapy. I dawał jej ud, mówiąc jej, aby je rozprzestrzeniać, a gdy broniła się przez kilka chwil, wiedziała, że nieuchronnie będzie w jej wnętrzu. Rozłożyła nogi i przy głębokim oddechu, ja przeniknął ją zakopać moją męskość do zasady erotyczne rozmowa w jej szczeliny. Krzyknęła z odczuciem, że zapomniał jak to jest być fucked i uczucie ogarnia wstydu i obrzydzenia.

To było dla mnie łatwe, aby ustawić się w dobrym rytmie, naciskając na plecach, aby zachować jej przypięte podczas moich kolanach i jej ass klaskał razem oklaski. Marzyłem o tym dniu przez długi czas, dzień kiedy mogę włączyć tej kobiety wspaniałe ciało do mojego osobistego cum śmietnika, a fakt, że jest to wbrew jej woli było jeszcze lepiej.

„Proszę przestań! Ty gwałcił mnie! „Zawołała.

I nie odpowiedział, i bez względu na jej słowa, jej cipka była po prostu coraz bardziej mokra i Wetter. Wargi powiedział „nie ma”, ale jej ciało błaga o naruszenie. Moja prędkość zwiększyła się trzymałem na mówienie sobie, że miałem przejebane Ashley noc przed i teraz kurwa jej mama. Byłem zmuszając do jej cunt ten sam pulsujący kogut, że jej córka miała Rode i ssać. Jill nie czułem się tak dobrze na moim wyprostowany męskości. Jej usta były tak miękkie i mocno, i czułem niemal podciśnienie podobny, jakby jej ciało próbuje wyciągnąć mnie głębiej. Po latach samotności, jej cipka pragnął zostać rozciągnięta przez mojego fiuta i wypełniona cum. Z każdą mijającą sekundą, zauważalna zmiana może być postrzegane w Jill. Jej krzyki cierpienia były zamienia się jęki i dłoniach, które zostały chwytające kanapę dla drogiego życia, zostały teraz szczotkowanie złote włosy z twarzy, a ona oblizała wargi.

Decydując Chciałem zobaczyć jej twarz, przewróciłam ją na bok, teraz nogę na piersi. I kontynuował ją młotkiem, obserwując erotyczne rozmowa jej melony skakać i odbić za każdym razem moja męskość osiągniętego jej łono. Złapałem ją za gardło, zmuszając ją, by na mnie spojrzeć. Ból w jej oczach nie było, a jednocześnie wciąż drwił sytuacji, nie mogła zawierać wygląd zmysłowy głodu na twarzy. Ona zaczęła się dobrze bawić, ale ona wyraźnie nienawidził mnie z płonącego wściekłości.

„Tak, jak to nie prawda?” I warknął. Jill pokręciła głową odmowy, co skłoniło mnie do przenieść rękę z jej gardła do piersi i dać twardą wycisnąć namówić wołanie od niej.

„Kochasz gwałcona, prawda?”

„Nie! Przestań!”

Decydując się na zabawki z nią, ja tak powiedziała i zatrzymał się. Nigdy nie wyciągnął, ale zatrzymał moje pchnięcia, a brak ruchu wysłał drżenie przez nią. Osiągnąwszy wiek jej sile seksualnej, jej ciało, pozbawione kontaktu, zareagował jak odzyskiwanie narkomana w pierwszych chwilach nawrotu. Nienawidziła sytuację, ale uwielbiałem wrażeń. Dalsze ją drażni, zacząłem tarcie jej clit z szybkimi ruchami palców, wysyłając ciągły strumień błyskawic przez jej ciało i uczynienie jej jęk zobacz na stronie http://www.ero-rozmowa.pl.

„Chodź, żebrać o nią. Wiesz, że chcesz być fucked trudniej. Kochasz że jestem zgwałcenie cię „.

„Nie!” Odparła, odwracając się ode mnie, aby ukryć swój wstyd.

Kontynuacja gry z jej łechtaczki, dałem dziesięć głębokich pchnięć, tylko na tyle powolne, aby ją drażnić. Stymulacja jechał jej dziko, ale to nie wystarczyło, żeby ją zadowolić, a kiedy zatrzymał się, że wiedziała, że jej wola złamał.