Wybiegła z pokoju, nie patrząc na mnie do kuchni

Wybiegła z pokoju, nie patrząc na mnie do kuchni, gdzie wyjęła butelkę białego wina z jednej z szafek. Coś mi powiedział, że nie zaplanowaliśmy na biorąc go z nią. Szła na zewnątrz i położył na krześle plaży na podwórzu. Zaczęła dużo pić z butelki podczas oddawania oleju opalania.

asian-1238553_1280

„Wygląda na to, że mogę dostać kawałek tego słodki tyłek”, powiedziałem do siebie z uśmiechem, jak kładę rękę na moim kurek twarde jak skała.

Z tego jak szybko wypiła, Jill została podjęta w ciągu pół godziny. Wszedłem na zewnątrz i pomachała mi ręką przed twarzą, aby upewnić się, że naprawdę się. Nieznaczne migotanie powiek powiedział mi, że niektóre bodźce został docierają, ale była tak pijana, że nie wątpiłem, że będzie obudzić, chyba że dostanie ją w wiadrze z wodą.

Byłem zmęczony czekaniem, miałem zamiar zabrać ją wtedy i teraz, czy lubi czy nie. Ona niewątpliwie próbują walczyć mnie na początku, ale jeśli tak długo, jak obezwładnił ją, nie chciała uciec, i nie było żadnych sąsiadów wokół tej chwili, żeby ją usłyszeć. Wszystko tak naprawdę musiałem zrobić, to upewnić się, że miała orgazm. Zostawiła męża trzy lata temu, a według Ashley, nie datowane nikogo od tego czasu, co oznacza, że mamuśki w jej sile seksualnego prawdopodobnie z głodu na dobre fuck. Wszystko co musiałem zrobić, to dokonać jej cum i jej postanowienie pęknie, wtedy będę mógł robić, co chciałem. Wszystko zależało od tego, jak dobrze mogę powstrzymać się od dmuchanie mój ciężar.

I przeniósł się do jej nóg, podziwiając widok na niej ledwo pokryte cycki, jej szczupły brzuch, a jej długie gładkie uda, z których wszystkie zostały tan i naoliwione. Bardzo ostrożnie, ja zdjął górną część jej bikini, pozwalając blask promieni słonecznych na jej cycki firmową. Ostrożnie, zacząłem czuć je, masując te wspaniałe góry z moimi rękami i szczypać jej sutki tak jak przedtem. Ona zawsze tak lekko wymieszać z każdym wycisnąć, ale nie chciała się obudzić. Kiedyś pracował aż tyle odwagi, I pochylił się i zrobił jeden szeroki lizać po drugiej stronie jej ogromnej prawej piersi, delektując się czuć miękkie ciało przed moim języku.

Zacząłem ssać jej sutki, kalka mój język wokół nich i ciągnąc ich ustami. Jej cycki były smaczne, smak jej skóry, a oni ochotę wodnych balonów. Mój kogut był tak twardy i pulsujący, że prawie boli. I rozpiął spodnie i wyciągnął mojego penisa, który przysiągłem nigdy nie wyglądał większy. Zacząłem podnośnika off, nie wystarczy, aby ryzykować marnować mój zapas spermy, ale wystarczy, aby zmniejszyć obciążenie.

Im bardziej agresywna stałem, tym bardziej Jill jęknął. I przeniósł się do jej dna bikini i rozwiązał węzły, które spoczywały na biodrach. Odsunęłam pas niebieskiej tkaniny i prawie dyszała jak jej cipka weszła w widoku. Miękkie usta były otwarte, a już mokre, odsłaniając różowe wnętrze. Jej cipki był otwarty na tyle, żeby wiedzieć, że to jeszcze ładne i mocno, ale nie mam problemu zmuszając całą moją rakietę wewnątrz niej. Miała bardzo krótki i cienkie mat włosy łonowe. To nie była ogolona, ale to było oczywiście dobrze przycięte.

I przyniósł mi zmierzyć się z ust, nie dotykając jej cipki, ale, delektując słodki owocowy aromat. Gdy nie mogłem powstrzymać dłużej, I wyciągnął z mojego języka i delikatnie go przemknął tuż obok miękkich warg. Z tym pierwszym kontakcie, pijany Jill zadrżała i dał niski szum. Zacząłem krążyć jej cipki z moim językiem, powoli zbliża się do mokrych różowe wnętrza. Z każdym drażni przemknąć, szumy Jill zamienił się jęki. W końcu zmusiłem mój język głęboko w jej wnętrzu i próbą jej cipki sok. Jill przesuwając głowę z boku na bok i jęczeć jak rozkoszował się smakiem jej niechlujstwa mokre pizdy. Była zapewne marzy teraz.

Nadal nieprzytomny, Jill zaczęła rozprzestrzeniać się jej nogi, pozwalając mi wysłać mój język głębiej i głębiej w jej pyszne wnętrzności. Jako jej cunt coraz bardziej zachęcająco, przywiozłem moją dłoń i powoli pchnął mój indeks i środkowy palec w głąb. Im więcej odjechać, mokra stała, jakby kapanie kranu. W mniej niż minutę, Jill miała orgazm tryskającej, polewając podobnie jak jej córka. Nietrzeźwy Mamuśki rozprzestrzenia się jej nogi jeszcze dalej i uniosła biodra. I lizały moje usta jak jej dupek weszła w widoku. Wyglądało to prawie jak to było bielone. Zawsze zastanawiałem się, co ja na to lizać dupek dziewczyny. Ironiczny, że będę lizanie Ashley mama zanim lizał jej. Eksperymentalnie, przemknął mi mój język wokół jej napięty mały odbytu, a ona wiła.

I pchnął mój język głęboko w jej wnętrzu, ssanie na ringu jak mój nos został pochowany w jej cunt. Jej zagłębienia miał bardzo wyjątkowy smak, nieco przypominający smak jej cipki, ale było o wiele więcej … skoncentrowane. To było jak degustacji fizyczną istotę perwersyjne tabu. Przez cały czas, Jill nie jęczeć; Zamiast tego, po prostu przechowywane na skręcającym. Po kilku minutach, przeniosłem mój język z powrotem do jej cipki, a jak zjadłem ją, I pchnął mój kciuk w jej dupek. Było oczywiste, że nigdy przedtem nie zrobił anal. Ona jęczała i wiła jak przetarł wnętrze jej dupek z moim kciukiem, wyciągając ją i popychając go z powrotem, a pocieranie cipki soki dryblingu wokół ringu.
Czuć, że lizać i moja erekcja grzebie jej tyłek powiedziano jej, że poszedł za daleko. Ona pospiesznie krok do przodu poza moim zasięgiem i umieścić na jej bikini. „Ashley, uh … Ashley będzie z powrotem w ciągu kilku godzin. Będę uh … będę z powrotem. „