Nie jestem porodzie błędu !

„Nie jestem porodzie błędu !! To jest coś innego! „Powiedziała do nikogo w szczególności.

Po pewnym czasie, cipki Vivian została rozciągnięta niezwykle szeroka i zdumiona kobieta była w środku błogim oszołomieniu. Te skurcze porodowe były jak tykanie zegara w kierunku na ogromny orgazm, a ona nie mogła na to czekać.
1
Jeden metr, główny błąd został cierpliwie obserwując jego potomstwo wyłaniają się na świat. Nowy gatunek łączące jego DNA z niej. To był czas dla ewolucji.

Wkrótce stało się oczywiste, że Vivian rodziła w dużej kokonu. Jego powierzchnia była zielony i skórkowaty pokrytych smarującego galaretki.

Pierwszy drgawki silnego kulminacyjnego pomógł Vivian wydalić, że w ubiegłym centymetrów jej „dziecko” z jej cipki. Zadrżała roztargnieniem, a jej słabe ciało powoli wygięte do tyłu, aż jej ramiona spoczywały na dywanie. Jej umysł był uwięziony w pętli ekstazy, niezdolna do utworzenia pojedynczej myśli, ale jej cipka była bardzo żywa, tryskającej z każdym skurczu.

Zielonkawe kokon teraz spoczywał między nogami śluzowate i obojętne. Trudno było uwierzyć, że wszystko, co było w środku masa była momentach mamy dla Ciebie tani sex telefon ciało lekarskich temu. To było ogromne.

Im mniejszy błąd nie wypadają jego mackę od ucha Shelly i zszedł ciało kobiety mają lepiej przyjrzeć kokonu. Cokolwiek było opracowanie środka, był jego nowy brat. Był z pewnością wyjątkowy i potrzebne uwagę.

Po paru minutach niewiarygodny błogości, Vivian odzyskane i przestrzegać jej potomstwa ze zdziwieniem. Z wyjątkiem koloru zielonego, to nie wyglądał jak reszta błędów.

„Co to jest? Dlaczego jest to tak różne? O Boże! Coś wychodzi z niego! „Naukowiec dyszała jak trąba wyłonił się z górnej części kokonu i wyciągnął w górę o kilka centymetrów.

Im mniejszy błąd, który był umysł Conditioning Shelly, stanął z boku i się głośny dźwięk. Był wysłanie polecenia do Shelly, który natychmiast uniosła tułów do pozycji pionowej.

enthrallment Shelly jest kompletne. Ona jest całkowicie pod kontrolą mistrza. Vivian pomyślała, patrząc na sztywnych ruchów kobiety. Chcę znowu jeść jej cipki.

Shelly patrzył do przodu z dalekiej wygląd jeszcze jej ciało wydawało się napięte i gotowe. Wstała z kanapy i stanął. Jej wyraz twarzy był spokojny, ale wiedział, że Vivian kobiety cipki został twiching. Była w tej samej sytuacji wiele razy wcześniej.

Squishy dźwięk zwrócił uwagę Vivian powrotem do kokonu. Macka był wystający kilka centymetrów dalej i pomachał uwodzicielsko.

Tymczasem bug przechowywane wysyłanie poleceń do mózgu Shelly i kobieta odpowiedziała jak robot. Ona okrakiem kokon, nawet nie patrząc na niego. Jej ręce spoczywała bezwładnie przez jej boki i kapała jej cipki, a ona czekała na następnej instrukcji. Macka mamy dla Ciebie sex telefon tanio teraz ubijaniu między nogami.

Mistrzowie chce ją pieprzyć kokon! Vivian myśli, szybko zdając sobie sprawę, co się dzieje.

Rzeczywiście, Shelly opuściła ciało w doskonałej równowadze, dopóki jej cipki wargi dotknął czubka trąba. Potem zawahał się przez chwilę. Resztki jej dawnego siebie ostrzegł ją, że to nie było w porządku; że nie powinniśmy tego robić …

Nowe polecenie energiczna wyczyszczone jej umysł od wątpliwości i jej cipka odpowiedział na nią, co Shelly jęczeć. życzę jej magisterska stała jej życzenie. Chciała być fucked.

Zafascynowana kobieta jęknął głośno, jak macka wszedł w jej ciało. Przez krótką chwilę, kokon drżał, jakby to było czuć ten sam rodzaj przyjemności, że Shelly cieszył.

„Push to głębiej, Shelly. Niech właścicielem cię „. Vivian zawołała, dotykając jej cipki.

Shelly zaczął podskakują w górę iw dół, powoli i stopniowo. Jej umysł ogarnia ledwo uznaje się, że błąd został ponownie wspina się jej ciało, sięgając do jej ucha.

Lekarz patrzył zafascynowany na nowo zawieszonej kokonu; jej dziecko. Zastanawiała się o jego celu. Może to został stworzony tylko bardziej efektywnie pobudzają kobiety. Aby przyspieszyć proces podporządkowania. Jej cipki drgnęła, kiedy wyobraził sobie, że dodatek tłuszczu pochowany w jej cipki i macka Dawno temu w trawie podłączeniu jej do ucha. Musi czuć się świetnie! Chcę być dalej.

Vivian obserwowali nową niewolnicę climaxing kilkakrotnie. Całe jej ciało dreszcze rozkoszy na kilka minut do każdego orgazmu zanikała, a potem machając biodrami próby dla jeszcze jednej osoby. Przez cały czas, płyny pochwowe Shelly spływała obficie wewnątrz, jak i na całym występem, w większości kokonu, gdzie było chętnie wchłaniany. Stwór był karmienia od niej.

Po kilku godzinach, Shelly nie mógł już sex anonse. Jej umysł był prawie zamknięty, a jej ciało było całkowicie wyczerpany. Na ujarzmiony kobiety cipki wciąż drgnęły raz na jakiś czas, ale została ona zasysana sucha.

„Nadszedł czas, aby podjąć hamulec, miód. Pomogę ci odsunąć. „Vivian powiedział, zdając sobie sprawę z satysfakcją, że Shelly została sporządzona. To była jej kolej, aby zastąpić koleżankę na czubku potomstwa.