O Boże, że jestem pełna, to czuje się tak dziwnie

„O Boże, że jestem pełna, to czuje się tak dziwnie,” Rachael jęczy jak odpoczywać w jej wnętrzu.

Siedzimy tam jako że dostosowuje się do rozmiaru mnie, kiedy czuję jej jęk i zacząć wyciągnąć ode mnie, myślę, że ona próbowała go wystarczająco dużo, ale ona cofa się trochę i nadal jęczy jak ona bierze mnie powoli i ostrożnie. I powstrzymać ją przed przesuwaniem i przejść dla niej dając jej dwa do trzech cali ruchu powolnymi delikatnymi pociągnięciami. Myślałem Rachael był napięty i wrażliwy pierwszy raz byliśmy razem, ale teraz ona reaguje z każdym ruchem przez jęcząc i ściskając łóżko lub rękę Hanny mocno, jak dam jej więcej i więcej. To trwa nieco dłużej, ale słyszę jej jęcząc dyskomfort kolei do jęki rozkoszy strony www łódź i zaczynam przyspieszyć trochę.
11
„Guy mogę coś powiedzieć i mieć zrozumieć nastrój jestem w tej chwili”, Rachael mówi, jak zatrzymać i zwrócić uwagę na nią, „pieprz mnie mocno!”

Jestem trochę w szoku, ale jest ważnym Włącz mieć słodka niewinna Rachael mi powiedzieć, jak gorąco jest i pcham ją w dół, aż ona płasko na łóżku z moich bioder spoczywającej na jej tyłek jak szlifować mój kogut głęboko w jej , Zamykamy palce obiema rękami i Hanna cofa nas oglądać. Biorę początek z tej pozycji powoli kopii zapasowej, a następnie trzaskając mojego fiuta do jej tyłek w krótkich, ale głębokich pchnięć. Oboje jęczeć jak należy postępować, aby naruszyć jej teraz nie tak niewinna ass uderzając mocniej i przy głębszych uderzeń i obecnie tyłek Rachael. Widzę ją obrócić głowę, by spojrzeć na mnie i pochylić w dół i grunt pod ramię całuje się jej szyję, a potem szczękę i ostatecznie kończąc na ustach. Krótko kiss jak oglądam oczy Rachael zamknięte, a jej ciało zaczynają trząść się trochę w orgazmie, czuję się trochę dumny jak zrobiłem jej cum po raz pierwszy w jej tyłek, ale to get zmiecione przez chwilę, jak mój orgazm łapie mnie znikąd i przystąpię do cum twarde i głęboko napełniając ją mojego nasienia. Szlifujemy i jęczeć ze sobą jazda na nasze uczucia, zanim upadek na plecy ledwie utrzymując moja waga się jej całkowicie. Zajmuje mi to trochę czasu, ale nie spływa z Rachael i oddychać, jak słyszę jej mamrocząc coś do Hanna którzy dostać się ubrać i głowy z pokoju. Patrzę Rachael kto odwraca się do mnie i uśmiecha duża.

„Zrobiłem to,” mówi czuje się bardzo dumny z siebie.

„Nie trzeba, ale dziękuję,” odpowiadam uśmiechając się.

„Ja już przygotowania do tego na trochę i teraz wreszcie mam jeden nad na Kori i Matty” Rachael mówi z odrobiną bezbożnych w głosie.

„Nie jest to konkurencja,” Mówię jej, jak Hanna wraca z kilkoma wilgotnymi ściereczkami i lodu opakowanie.

Mamy oczyścić, i my to znaczy Hanna Rachael pomaga oczyścić i oczyścić się. Dostajemy Rachael ubrać się trochę i raz lodem idzie ona jęczy lekko w trochę zamieszania co do tego, czy to pomoże, jak ona leży na brzuchu, a my trzy pooglądać telewizję. Jego kilka godzin przed resztą dziewczyn dostać się do domu, a żaden z nich nie zauważył na początku, dopóki Katy widzi okład z lodu.

„Nie wyście” Katy wykrzykuje stomatolog łódź podekscytowany.

„Zrobiłem, jak kazał mi przygotować się do niej zbyt” Rachael odpowiada z uśmiechem.

„Zrobiła to, co” Matylda zwraca mylić.

„Dała się jej kartę Virgin Guy, zrobiła to wszystko z nim teraz,” Katy mówi im tylko zobaczyć ich mylić „dała Guy pieprzyć ją w tyłek.”

„I przyszedł też” Rachael dodaje jak Katy przytula się do niej pochwałę.

Moje dziewczęta są bardziej niż trochę oszołomiony i widzę Kori i Matty są trochę zniechęcony świadomość, że Rachael dał mi tylko dziewictwo mógła wcześniej myśleli lub nawet nie próbował. I wyjść z pokoju i ruchu dla obu z nich do naśladowania. Ja po prostu dostać się do hali i są one zarówno patrząc na mnie trochę śmieszne.

„Dobra wy dwoje podam trochę informacji poufnych. To nie jest konkurencja, a nie chcę, każdy robi gówno, bo chcą coś zrobić, inni nie będą lub nie „, mówię, jak obie dziewczyny wyglądają trochę wstyd.

„Ja nie wiem, czy to oczekiwano, czy nie” Matty mówi cicho.

„Kocham cię dziewczęta dla różnic. Katy, Imelda, a teraz Rachael może zrobić ze mną, ale szczerze mówiąc to jest ich wybór, „mówię przed myśleniem drugi i wyjaśnienia” No Imelda i Rachael jest to wybór, czasami z Katy to co woli. Chodzi o to, kocham, że za każdym razem jestem z każdym z was jest wyjątkowy, ponieważ z tego kim jesteś, a nie to, co robisz. ”

Widzę oboje zaakceptować to, co już powiedziałem za prawdę, i to prawda. Jest to nowy i unikalny mieć Rachael pchania się porzucić swój ostatni otwór do mnie po raz pierwszy, ale nigdy nie żądał ani czuła musiała to zrobić. Wszyscy rozliczenia z powrotem do pokoju i chociaż bym rozważyć przytulanie Rachael dziś wieczorem Katy nie pozwolić jej odejść. Mam jednak uzyskać fałszywy pouty Matty w moich ramionach, a ja pocierać ją uspokoić ją jak drift off spać.