Piknik, tylko nas dziewczyny i ty

„Piknik, tylko nas dziewczyny i ty” Kori pyta z nadzieją.

„Obiecuję, cholery zrobimy to jutro i obiecuję nie było telefonów, a nawet przyjaciół. Tylko nasza rodzina „słowa wyjść z moich ust na tyle długo, aby uzyskać twarde pocałunek z Kori.

„Nasza rodzina, kocham dźwięk, że” Ona mówi mi, jak udać się do drzwi frontowych.
22
I wyjść z bramy z przodu i zobaczyć van biegu ulicą po mojej lewej; I od razu skręcić w prawo i zacząć chodzić. Rzeczywiście słyszę początek van przemieszczania się i choć nie jestem przyspieszenie oni zyskują na mnie aż jej tuż obok mnie. Patrzę przesuwane drzwi otwarte, a ja hop z niewielką pomocą i zobaczyć najlepsze kamizelka diabła na kierowcę, a drugi na rowerzystę, który pomógł mi do furgonetki. Podróż trwa nas dłużej niż bym się spodziewać i kiedy widzę mamy opuścił miasto wiem, że cię nie ma na trochę zbyt długo. Jesteśmy dobrze z miasta i na drogach gruntowych, gdy zdaję sobie sprawę poradnik www, że nie będzie z powrotem na kolację i stali się za to, co można będzie dalej.

Kiedy w końcu zatrzymać się i wolno mi się, widzę każdy rowerzysta tutaj jest najlepszy, nie pojedynczy człowiek Unia diabła jest tutaj. I get prowadzą przez Sid i zobaczyć stojącego obok swojego roweru, a gdy mnie widzi mam uśmiech na chwilę przed jego twarz zajmuje zdecydowane spojrzenie.

„Jestem tu dla Jima; nie może być w to zamieszany, „Sid informuje mnie jak kiwać w odbiorze” Niezależnie od tego, co się dzieje, będziemy cię wspierać. ”

„Jak źle to mówimy,” pytam.

„On jest o pół godziny za sobą, my porwaliśmy go z domu,” Sid mówi mi, jak mówimy o wynik gry lub plan kolacji.

„Dobrze dobrze muszę cztery rzeczy”, daję mu listę i zobaczyć jego zmianę twarzą w jednym z trochę zamieszania.

Mam wszystkie cztery i czekać cierpliwie, siedząc ze skrzyżowanymi nogami na ziemi. Mogę powiedzieć, że naszym gościem jest spóźniony i choć nie wydaje się przejmować Sid jestem bardzo zaniepokojony. Nie poszły twarzą w twarz z kimś jak ten od Dereka. Kyle była walka, gładka i prosta walka, ale teraz patrzę na śmierć i życie. Wiedziałem, że kiedy zobaczyłam Dereka nożem było go ani mnie, teraz będzie żyć lub umrzeć. Najgorsze jest to, że nie jest moja decyzja. To dobrze po czasie kolacji z powrotem w domu, gdy samochód zatrzymuje się i dwóch mężczyzn Sida wyjść bez ich kamizelki i otwórz bagażnik. Patrzę z mojego miejsca na ziemi jak widzę je przeciągnąć osobę do mnie z ich ręce związane za plecami i czarną torbą na ich strony w kierunku Sid. Wsadzili go na kolanach i słyszę go zacząć panikować trochę jak Sid usuwa torbę.

„Welcome to Hell chłopca, masz przejebane z niewłaściwą dziewczyną i gdy jej rodzina kocha ją tak bardzo, że nie mógł zobaczyć siebie szkody człowiek odpowiedzialny za sprowadzenie więcej bólu, niż na nią zasługuje,” Sid mówi przed włączeniem z witając się złowieszcze „ja z drugiej strony nie mają problemu łańcuchowy każdej z kończyn do motocykla tu i obserwując, jak moi ludzie ciągnąć się od siebie.”

„Boże proszę, nie rób mi krzywdy,” mówi Steven przestraszony z jego umysłu.

„Zobacz to gdzie mamy problem, to już obiecał do drugiego,” Sid mówi jak wstać i podejść.

„O kurwa, nie ty. Dlaczego to robisz do mnie: „Steven pyta zaniepokojony jego przyszłości.

„Zrobiłaś to Stevena, ranisz moją przyjaciółkę. Ostrzegałem cię, a ty po prostu nie może być jedno, aby być człowiekiem, kiedy przyszedł czas, aby i obecnie znajdujemy się tutaj „Tłumaczę Steven, który patrzy na mnie przestraszony i pokonał” Wstawaj, jedziemy do spacer.”

„Gdzie idziemy” Steven pyta zdenerwowany mamy dla Ciebie tani sex telefon.

Biorę pistolet, który dał mi Sid, prosty dziewięć milimetr, ale Steven Koniec świata jak skierować go na niego i ruch dla niego odejść od Sid i jego ludzi.

„Muszę tylko samochód, czy to w porządku, muszę wrócić do domu jakoś” Pytam przed Sid ręce klucze do mnie.

Macham lekko z pistoletem i chwycić łopatę z mojego miejsca na ziemi i latarni śledzę Stevena się do pobliskiego lasu. To nie jest tak, jak się w Waszyngtonie z grubą osłoną drzew, raczej rzadkich drzew i trochę liści na ziemi jak wędrować. Jestem nucąc do siebie i widać, że ręce są Steven zip ze sobą powiązane. Otrzymujemy dobre odległości i kiedy mówię Steven zatrzymać i wziąć nóż Sid dał mnie i pokroić ręce wolne. Steven pociera swoje obolałe nadgarstki jak Rzucam łopatę na nogi i trzymać pistolet wyszkolonych na niego.