Obudziłem się w środku nocy ze zmarzniętym nosem.

Obudziłem się w zabiegu nocy ze zmarzniętym nosem. Temperatura w porządku spadła poniżej 12 rzędów a dopiero duża pierzyna zapewniała doskonałe ciepło. Zawsze gdy przybywał do babci dochodził do współczesnego pokoju, który stawał niewykorzystywany także nieogrzewany. Zależało mi się sikać więc zerwałem się z łóżka czując nacisk pęcherza oraz cienki ból w będącym członku. Właśnie teraz przypomniałem sobie, że tymże zgodnie śpię w tym łóżku z starą, przez jaką będę wymagał poznać, by trafić do łazienki. Trasa do a z toalety przebiegła bez spraw i harmonijny znowu wskoczyłem pod pierzynę. Zimne stopy podparł o nogi jesteśmy, która instynktownie rozwiązała kosztuje a podkurczyła. Miał na duży powrót snu lecz nie mogłem zasnąć aby sobie wtedy ułatwić wsunąłem dłoń do majtek a nawiązał miętosić swojego interesu i mosznę. Na wyniki nie potrzeba było długo oczekiwać – powstał na baczność przekonany do radości.
Objąłem dłonią interesu i masowałem mało od nasady aż po głowę, napletek rytmicznie cierpiał i wymyślałem żołądź. Zsunąłem majtki na kolana a następnie pozbyłem się ich dokładnie wkładając w kąt łóżka. Moim ciałem zawładnęła chęć przeżycia orgazmu i nic nie mogło mi w tym przeszkodzić. Podgiąłem lewą nogę tak, że udem dotykałem wypiętą w moją właściwość pupę cierpimy dodatkowo niejednokrotnie w spokojnym rytmie onanizowałem się odbierając jak zbyt każdym krokiem narasta moje podniecenie. Klika chwil później moim ciałem targnął wspaniały orgazm a sperma gęstym, obfitym strumieniem ściekała po mojej dłoni lejąc się na łono – było fajnie.

Odwrócił się na skraj i przylgnąłem do jesteśmy. Czułem gdy moja ściekająca na bok sperma wnika w jej późną koszulę i mokry penis wciera resztki wyciekającej spermy w jej majtki. Byłem w takim błogostanie, że nie obchodziło mnie lub stara się obudzi czyli nie. Kilka sekund później odbierał niczym jej mokre ciuszki przyklejają się od spermy i sklepiły nas oboje moim miłosnym nektarem. Zasnąłem spełniony całkowicie zapominając o majtkach.
Ranek obudził nas dobrym słońcem, leżeliśmy przytuleni, nasze nogi splątane, gdy mama niespodziewanie zapytała:
– Gdzie ty masz majtki?, Czemu jesteś nago?

Nie potrafił podać żadnej konkretnej odpowiedzi więc mrucząc coś pod nosem zacząłem poszukiwać majtek. Pospiesznie założyłem je na siebie oraz wyruszył do toalety – temat się rozmył. Nagość nigdy w rodzimej grupie nie była materiałem tabu, widywaliśmy się sporadycznie nago w nowych nieprzewidzianych sytuacja to także sytuacja mojej nagości w łóżku nie była poprzez moją mamę dalej wałkowana.
Po dniu pełnym wrażeń , gorącej wieczornej kąpieli znowu trafiliśmy do lodowatego pokoju. Mama zasnęła szybko, głośno chrapiąc. Moje poszturchiwania uciszały ją dopiero na chwilę, przetoczyłem ją wtedy na brzeg co dało mi chwilę równowadze oraz relaksu. Trochę się zastanawiając oczywiście jak ostatniej nocy zsunąłem majtki i rozpoczął do mojej ulubionej zabawy. Znowu mocno niszczył swoje prącie w ręki masując je oddanie, czasami mało brutalnie na ściany bólu. Odbierał jak pęcznieje i wiąże. Przyłożył się bliżej mamy, przybywając jej koszulę powyżej majtek, odsłaniając działkę jej pleców. Przebywała z pupą wypiętą w moją właściwość oraz ja trafiał ją moim interesem wkładając w jej rowek miękki materiał majtek. Szorstkość materiału łaskotała moje wędzidełko a szybko oraz obficie wytrysnąłem. Wielokrotny skurcz usunął ze mnie ogromną porcję gorącej, lepkiej spermy, która sączyła się przez bawełniany materiał majtek. Zasnąłem. Obudziłem się jakiś czas później poszturchiwany przez matkę: – Co tu tak mokro, coś ty zrobił? – pytała. Nie przyjął, udając iż nie wiem o co chodzi.