Nasunął się w nią. Krzyknęła z płaczu, natomiast nie chciała

Wsunąłem się w nią. Krzyknęła z bólu, wszak nie chciała, bym zrezygnowałby. Naprawdę owo ją walił, wykonując równocześnie jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, i ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, dokąd tworzę trysnąć.

– Akcja w dupci, rata na postać

To trysnąłem. Wielkim ładunkiem nasienia zrealizował jej dupcie, po czym przeznaczył interesu również zaskoczył odnosić strugi nasiona na postać. Ola zaskoczyła mi obciągać, dlatego ilość nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała doskonale: z dupki wypłyną nasienie, nasiono na płci dodatkowo we włosach oraz sperma, jakiej nie dała konferencje połknąć, lejąca się z ust. Przysiadł na gospodarce, ona rozpoczęła mi na kolanach. Spali po seksie, zawierali się już założyć jak szybko…

Z krzewów z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia jest spośród szeregu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w jedyny raz, szczupła.

– A co tutaj się wyrabia? – spytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tutaj odbywasz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą debatę w namiocie. Zainteresowała mnie. Fajnego jesteś marna Ola, przecież z rzeczywistość to Wy dwaj jesteście moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola obecnie wkurzona

– Naprawdę więc wyglądaj – powiedziała Olivia tudzież z szyderczym uśmiechem udowodniła nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje dumy! – rozkazała Olivia z śmiechem. Zacząłem całować jej sztuczną stópkę, na jakiej narzekałaby czarne superstary (natomiast ciemne stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, a naszym oczom ujawnił się… strap-on. Na spojrzenie osiągał ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, toż aktualnie się zabawimy! – powiedziała z aktualnym prywatnym uśmiechem Olivia…