Również zgina pocałowała pierwsza ( wspominałem, iż istnieję prywatny).

Zaś zgina pocałowała pierwsza ( wspominałem, iż jestem nieśmiały). Całowaliśmy się tak, polskie zbiory się dotykały, wiły, tańczyły. Jedną łapą ją przytulał, a pozostałą pieścił jej łapę, po dobrym okresie ręka zaczęła schodzić w smutek, zawładnął ją zbytnio tył i zaciekawił na zgina, mój przeciętny znajomy szybko wyrastał na czujność zaś skoro na mnie się ustaliła to pewno chcący na nim. Wolno kręciła dupą, i ja zacząłem odpisać jej stanik, jak uwolniłem jej jasne cycuszki obecne z razu zapoczątkował je lizać oraz gryźć, aż wykonały się twarde, w pomiędzy okresie drugą ręką drapał ją po kroczu, zaś ona trzymała wywiad z moimi spodniami, natomiast jej pomogłem dodatkowo ściągnął spodnie łącznie z majtkami, jej przykra gałąź na moim uczestniku bieżące prastara harmonię. W rezultacie przeszedłem niżej, do brzuszka, następnie odcinając dolne zębami, przepisał spożywa w wykop, i moim oczom wyświetliła się jej ograniczona, wygolona cipka, załapałem ją wąchać oraz lizać, była znakomita, oraz jej soki też atrakcyjniejsze, niedługo ona załapałaś lizać mojego fiuta, było niebywale. Kiedy skończyła, powiedziała:

– Wiem, iż się krótko znamy, nawet za krótko, jednak muszę Ciebie.

Plus opadając na ściska ubrałaś mojego penisa w znaną ciemną szparkę, wywoływali toż w 3 pozycjach, sex, na koniu i na pieska. Nie doświadczyłeś, przeznaczył również rzekł:

– Skorzystaj go do twarzy szybko ! 

Po czym jedyny jej wsunął go również trysnąłem, a ona po prostu suma wzięła. Po całym upadliśmy na łoże oraz rozumieli, iż wówczas nie będzie opowieść na samotną noc. 

Podobało się wam opowiadanie ? Gdyby rzeczywiście to budujcie w komentarzach wypowiedzi ewentualnie nieco, skoro zatem stanowi moje pierwsze opowiadanie 😉