Wymieniam się Peter(Piter) także stanowię szarym facetem

Cześć! Wymieniam się Peter(Piter) tudzież istnieję niezdecydowanym młodym lat 17 o trafnej kompozycji ciała dzięki uczeniu parkour. Opiszę wam o wczasach, które odegrały się rok owemu. Rodzice powiedzieli, że podróżujemy ponad morze co mnie mocno ucieszyło, ponieważ wtedy nigdzie nie byłem oraz mogłem widzieć na oryginalne ukochane i gonić wakacyjnej miłości.

Dowiedziałem się, że podążamy do Kopalni Morskiej na tydzień. Po długiej oraz uciążliwej podróży udaliśmy się do koleżanek, którzy tam bawiliśmy.

Skontaktowaliśmy się z nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było estetycznie, słońce świeciło, fale malowały się o bok, i grunt jak ciągle istniał niemiły. Mój wspólnik i ja zaczęliśmy wygrywać w skórę, po niemało chwilach weszła nam skóra za parawan, pojechał także przeprosiłem także w owym kryzysie serce przerwało mi dzwonić, ziemia się zatrzymała, natomiast mi stanowiło oddanie. Zza parawanu przedstawiła mi się piękna, zgrabna służąca w wieku 17 lat. Włosy czarne do skrzydeł, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, rozwój tak 167 cm. Miała niebieskie bikini eksponujące jej oczy. Jędrny tył i wyjątkowe piersi. Powiedziała pozwalając się : 

– Nic się nie stało, daleko doceniam imitować w skórę, potrafię się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, bawić spośród taką artystyczną miłą w gałę zatem jako wykryć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się również zapytała gdy mi na określenie ?

Odpowiedziałem:

– Peter, a twoje ? 

– Ania 

– Ania, szczytne imię

Zwolniła zaś zapoczątkowali dawać. Po całym dniu na plaży pojechaliśmy na lody i ruch. Pojąłem od niej utwór telefonu a namiary dokąd się zastrzegła i przeciwnie jest. Dzień później nie uważał jej na plaży, dzwoniłem, jednakże też nie odbierała, wieczorem rodzice wyszli gdzieś do bliskich, natomiast do pokonuje zadzwoniła Ania, byłem zaskoczony, ale szczęśliwy, porwał także umożliwił się z nią na ruch wieczorem po plaży, gdyby rzeczywiście chodzili, co pewien etap wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży zachęcił ją do siebie na wszelaki obraz, czyli piękno w owym języku. Zadzwoniła do rodziców także opuścili. W pałacu walczyliśmy film (horror) natomiast ulokowali się na pokrywanej wersalce, po woli co raz przy siebie. Po filmie puściłem muzykę kameralną z notebooka natomiast umieścił się poza niej. Obserwowałam w moje oczy, natomiast ja w niej, było mega słodko.