Zająłem swoją pozycję i czekałem

Zająłem swoją sytuację i pragnął na powrót moich pięknych Pań. Po chwili usłyszałem za sobą:

– Piesku, zdejmij spodnie, wypnij się także co najważniejsze: niewiele się stanie, nie jesteś uprawnienia się obrócić. – to krzyknęła Pani Emilia.

– Jednak się wypiął, a dziurkę którą odczuwa ścisłą, kocham takie – powiedziała Pani Nikola. Zapomniwszy o rozkazie, odwrócił się i oniemiałem. Nikola oraz Emilka cierpiały na sobie seksowne stroje policjantek z głowami oraz kajdankami u boku. Gdy Królowe zobaczyły, iż złamałem rozkaz, skuły moje dłoni a nogi, zawiązały oczy i usta opaską oraz ruszyło się. Zaczęły okładać mnie pałkami wszędzie: po rękach, plecach, głowie, brzuchu, tyle i nogach. Nie mogłem przez opaskę protestować. Biły mnie naprawdę przez 5 minut. W skutku przestały. Poczułem, jak któraś z Dziewczyn wpycha mi dodatek do ust jednocześnie czułem, kiedy lek mokrego jeździ (język?) po moim dokonanie w kryzysie zrozumiałem: one tworzą strap-ony. Zacząłem się wyrywać, nie chciałem „stracić dziewictwa”. Oddało się wyłącznie pałowaniem. Do współczesnego Nikola powiedziała:

– Nie zasłużyłeś na krajowe klasy, śmieciu.

Potem Nikola dała mnie na brzuchu i otworzyła należeć oraz chodzić po moich plecach w równych szpileczkach. Nagle poczułem, jak Nikola mocnym tupnięciem wbiła obcas bucika w mój odbyt. Ból istniał nie do opisania. Emilka znalazłam mnie za włosy oraz zapytała:

– Będziesz grzeczny?

– Będę – wyjęczałem.

– Dobry piesek

Emilka dołączyła do mnie ze swoim strap-onem i zostawiłam krótką komendę:

– Obrabiaj

Zacząłem lizać od spodu jej jebadło, po chwili zacząłem powolutku zagłębiać główkę zabawki w moich ustach. Kiedy więc przygotowywał, moja Dziewczynie bez zbędnych ceregieli zaczęła gwałcić mnie w usta, ukrywałby się. Gwałciła mnie przez pół minuty, potem pozwalała mi przez 5 sekund oddychać i dodatkowo. 30 sekund obciągania – 5 sekund przerwy, 30 sekund obciągania – 5 sekund przestrzeni oraz faktycznie w porozumienie. Lecz po chwili do radości przyłączyła się Nikola – obecne istniałoby złe. Musiałem obciągać JEDNOCZEŚNIE 2 strap-ony o długości 25cm! Gdy nawilżyłem penisa Nikoli, ona podeszła od końca oraz nerwowym ruchem wprowadziła we mnie. Posuwała mnie tak szybko, iż Emilka nie nadążała, aby sparować swoje znaki z prądami Nikoli. W kraju Emilka darowała sobie obciąganie, a ja, będąc otwarte usta, zacząłem pojękiwać z smutku. Po chwili Emilce zaczęło coś cieknąć po nogach – była rzeczywiście podniecona, że aż nie wyrabiała. Po chwili podbiegła do zmuszającej mnie Nikoli, szepnęła przedmiot jej na ucho. Nikola od razu wystąpiła ze mnie oraz narzucała się nie odwracać do końca. Po chwili poczułem ogromny ból: Królowe JEDNOCZEŚNIE posuwały mnie w dupę. Oraz te strap-ony miały 5cm średnicy… Jednak Emilka przystąpiła do mnie, wjechała w moje gardło także poprzez minutkę gwałciła mnie w usta. A zaczęło dodatkowo jej iść, więc odpięła strap-ona, pociągnęła mnie za włosy do domowej cipki oraz mówiła ssać. Więc ssałem. Wpychałem język do jej cipki, wykonując ruchy okrężne. Poczułem skurcze na języku. Królowa jęczała z rozkoszy. Doszła. Nikola wyszła ze mnie i rzekła błagalnym stopniem do Emilki: