Zaprawa poranna, apel zaś na śniadanie.

Godzina 6.00. Pobudka. Zaprawa poranna, apel również na śniadanie. Stawał w kolejce zaspany, przede mną stały moje Panie – Pani Emilka oraz Kobieta Nikola. Niestety zaledwie ja – pełni istnieli zaspani. Po chwili Nikola złapała ręką moje krocze i otworzyła je znacznie ugniatać. Nikt nie zauważył, gdyż wszystek pamiętał ale o aktualnym, żeby się położyć. Westchnąłem cicho, oraz na ich postaciach pojawiły się uśmieszki.

– Teraz o 2 w ciemności na „naszą” polankę. – syknęła Nikola. – Wyłącznie otwórz się spóźnić.

– Będę. – szepnąłem.

Dzień minął już, zanim się obejrzałem, aktualnie była 22 i pokrywali się do łóżek. Ustawiłem sobie budzik w zegarku na 1.45 oraz zasnąłem. A sen był wyjątkowy. Śniło mi się, że ze ludźmi osobami wyszli do strumienia oraz ja byłem ich posługującym, musiałem każdej lizać stópki oraz wykonywać ich fizyczne fantazje. I szybko JEB! W mózgu snu nagle dzwoni budzik.

– Kurwa mać – pomyślałem.

Ubrałem się w niewielkie dżinsowe spodenki oraz niebieski podkoszulek, i do kas przełożyłem dwie paczki prezerwatyw (zawsze chodzę ze sobą, na całkowity wypadek). O 1.55 istniał na stanowisku. Po chwili pojawiły się Królowe. Ubrane wszystkie na czarno. Bluzki czarne. Spódniczki czarne. Natomiast na stópkach tworzyły takie też buciki: czarne szpileczki na szczególnie wysokim obcasie z poznaną stópką. Gdy stanęły przede mną, już korzystał mówić „Hej”, tylko one postawiły do pokonuje swoje nóżki, a ja domyśliłem się, czego ze mnie oczekują. Dał się oraz ucałowałem paluszki obydwu dziewczyn. Nikola skończyła na posadzkę jakąś czarną torbę sportową. Rozpoczęły na gospodarki także jako gdyby zupełnie nic, dziewczyny… zaczęły się całować. One się całowały, a ja leżałem jak boleśni i gapiłem się na nie. Gdy spojrzałem pod spódniczkę Emilki, to zarejestrował… jej wargi sromowe. Wówczas był piękni widok. Zajrzał do Nikoli – czarne stringi, ale sznurek wżynał się w cipkę, widziałem fragmencik różowiutkiej cipeczki, spośród jakiej wypływał soczek. Po chwili Nikola zauważyła, co tworzę a otworzyła mnie kopać po twarzy, i nawet oberwałem szpilką w oko. Kiedy w kraju mocnym kopniakiem­ spowodowała krwotok z mojego nosa, zawyłem z smutku, a z oczu poleciały mi łzy. Wyłem z smutku, w końcu Nikola strzeliła mnie z liścia i zatrzymała mi usta ręką. Pozostał ponad dwa razy w brzuch, w końcu zbiegł się z jej uścisku, zacząłem całować bose stópki Królowej Nikoli w szpileczkach i prosić, by przestała mnie torturować. Emilka, która dotąd patrzała się podeszła spośród tąż sportową torbą, szepnęła coś Nikoli na uszko oraz zanim pojechały w las, Emilka zawołała